Logo Śląskich Sieci Internetowych

Nasza Oferta

Naszym klientom oferujemy podłączenie do wewnętrznej sieci teleinformatycznej opartej o standard Ethenrnet 100 Mbit, z 1000 Mbit-ową, światłowodową siecią szkieletową. "Wyjście na Świat" jest realizowane za pośrednictwem synchronicznego łącza o dużej przepustowości.

Łącze "KomfortNet" - podstawowy, synchroniczny dostęp do internetu o maksymalnej przepustowości 200 Mbit (100/100 Mbit). Transfer w sieci lokalnej do 200 Mbps. W pakiecie abonent otrzymuje dodatkowo:

  • możliwość aktywacji publicznego adresu IP
  • darmowe konto e-mail w domenie ssnet.pl z filtrem antywirusowym i antyspamowym


Łącze "StartNet" - dostęp do internetu o średniej przepustowości 15/15 Mbit, pozwalający na przeglądanie stron, sprawdzanie poczty, chat. W pakiecie także oferujemy:

  • darmowe konto e-mail w domenie ssnet.pl z filtrem antywirusowym i antyspamowym


Łącze "MiniNet"
- budżetowy dostęp do internetu o przepustowości 4/4 Mbit, przeznaczony dla abonentów korzystających z internetu w sposób nie wymagający większych przepustowości (chat, sprawdzanie poczty elektronicznej, przeglądanie niewielkich objętościowo stron internetowych).

Każdemu z naszych klientów oferujemy dodatkowo bezpłatną pomoc techniczną w momencie aktywacji (przy pierwszej konfiguracji komputera)


Telefon "HaloNet"
- telefon stacjonarny, oparty o usługę VOIP (przesyłanie rozmowy za pomocą internetu). Dzięki temu możemy zaoferować ceny rozmów oraz wysokość abonament w cenie ponad 50% niższej niż za zwykły telefon stacjonarny. Korzystanie z telefonu stacjonarnego "HaloNet" niczym nie różni się od korzystania ze zwykłego telefonu stacjonarnego, każdy z abonentów otrzymuje numer telefonu z lokalnej strefy numeracyjnej. Korzyści wynikające z używania telefonu "HaloNet" to miedzy innymi:

  • opłaty za połączenia międzymiastowe takie same jak za połączenia lokalne
  • 1 sekundowe naliczanie opłat (w zwykłych telefonach stacjonarnych za każdą rozpoczętą rozmowę naliczany jest 1 impuls, nawet gdy rozmowa trwa 10 sekund)
  • bardzo niskie ceny (10-krotnie niższe w porównaniu do TPSA) za połączenia międzynarodowe, szczegóły w cenniku VOIP
  • stała kontrola wydatków dzięki doładowaniom konta za określone kwoty 30, 60, 100 i 200zł
  • możliwość aktywacji przekierowania rozmów oraz usługi "Fax to Mail"
  • szczegółowy biling w internecie, z zapisem historii połączeń przychodzących i wychodzących .Zapraszamy do korzystania z naszych usługLogin:
Hasło:
Zwiększyliśmy prędkość łącza
2015-03-06
Informujemy, iż od lutego b.r. zwiększyliśmy przepustowość łącza Komfort Net.....
Kontakt z nami
SSnet.pl - Śląskie Sieci Internetowe
Dostawca Internetu, telewizji oraz telefonii VOIP